Pełna lista odcinków serii Zagrajmy w Alien: Isolation (aka Zagrajmy w Obcy: Izolacja) poniżej.
Gra: http://bit.ly/1nbpDMU

● Fb: https://www.fb.com/kaftann
● Dwell: http://www.twitch.television/kaftannLive
● FAQ + PC Specs: http://bit.ly/kafFAQ
● Koszulki: http://kaftann.cupsell.pl/
► Partnerstwo Union for Gamers: http://bit.ly/KafUFG
● Grupa Fb: http://www.fb.com/groups/widzowiekaftanna/
● Grupa Steam: http://steamcommunity.com/groups/kaftann

#1 Jesteś tutaj!
#2 http://youtu.be/PLjJSKXrYGQ
#3 http://youtu.be/4aC4lfAUWAw
#4 http://youtu.be/U_pT9QY4QYE
#5 http://youtu.be/rmG6cbrZEHQ
#6 http://youtu.be/yhFSQzwJ0JU
#7 http://youtu.be/aUiilmqQzVE
#8 http://youtu.be/9xQgu4jz4HM
#9 http://youtu.be/xoR8U4LRJ5Q
#10 http://youtu.be/QiQH9HvXNUM
#11 [Zakończenie] http://youtu.be/SZ4KeV-sMHs

Outro: http://youtu.be/UchjMSnTvAs
Susceptible beneath Gorgeous Reveal Exception.

Alien: Isolation to pierwszoosobowy survival fright, osadzony w uniwersum filmowej serii Obcy. Za jego powstanie odpowiada brytyjskie studio Ingenious Meeting, znane przede wszystkim z doskonałej serii strategicznej Total War. Wydawcą gry jest natomiast firma SEGA, posiadająca od wielu lat licencję na gry związane z kultowym cyklem o ksenomorfach.
W grze wcielamy się w rolę Amandy – córki głównej bohaterki filmowej tetralogii, oficer Ellen Ripley. Akcja toczy się w 15 lat po wydarzeniach, znanych z pierwszej części filmu. Nasza protegowana wyrusza na poszukiwanie czarnej skrzynki frachtowca Nostromo, na którym doszło perform pamiętnego, pierwszego spotkania z Obcymi. Jej celem jest poznanie całej prawdy i ustalenie, co tak naprawdę stało się z jej matką. W tej niebezpiecznej misji Amanda będzie mogła liczyć na wsparcie kilkuosobowej załogi stacji handlowej Sevastopol, zaś relacje między ludźmi, stojącymi w obliczu śmiertelnego zagrożenia stanowić będą istotną część fabuły.
Źródełko: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23003
Seria Zagrajmy w Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) zawiera przejście całej gry [Gameplay / Playthrough] z elementami solucji [Walkthrough] nakreślonej przez ukończenie gry w ramach pierwszego podejścia. Tym samym zawiera pierwsze wrażenia oraz na bazie eksploracji tytułu pozwala serii Zagrajmy w Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) ukazać grę w naturalny dla gracza sposób, dostarczając widzowi doświadczenia gry z tzw. pierwszej ręki. Projekt Zagrajmy w Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) jest cyklem mojego autorstwa; toteż w przypadku chęci użycia fragmentów materiału proszę serdecznie o kontakt.

Wymagania sprzętowe:
Core 2 Quad 3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660 lub lepsza), 35 GB HDD, Home windows 7, łącze internetowe